Картинки для категорій товарів інтернет магазину

При створенні інтернет-магазину потрібно зробити картинки категорій товарів. Спочатку можна зробити картки товарів, адже за ними покупець вирішує, чи зробити замовлення. Вибір покупця залежить від того які саме зображення ви використовуйте для категорій. Картинки категорій відрізняються від картинок товарів - вони більш абстрактні і повинні точно передавати зміст категорії. Єдина концепція дизайну - важлива деталь при створенні професійного інтернет-магазину. Як зробити дизайн категорій товару? 

Великі картинки категорій

Нехай на картинках буде ясно видно, що за товар ви продаєте. Тому краще, якщо вони будуть великі: ширина не менше 350 px (в ідеалі - 450 px). 

 

 

Дотримуйтесь пропорції

Ви можете використовувати квадратні, горизонтальні або вертикальні зображення - тільки в повному обсязі одночасно! Якщо не дотримуватися цього правила, сайт буде виглядати неакуратно. І навпаки, картинки однакових пропорцій виглядають гармонійно і професійно. Якщо не знаєте, які пропорції вибрати, використовуйте квадратні зображення - це завжди безпрограшний варіант. 
 
 

Дотримуйтесь одного стилю

Буде чудово, якщо зможете оформити всі зображення в єдиному стилі: ракурс, фон, світло. Таке оформлення виглядає логічно і зрозуміло, покупець не заплутається в різномастих картинках і швидше знайде потрібний товар. 
 
 

Вибирайте «правдиві» зображення

Зображення категорій служать певної мети: допомогти відвідувачам зорієнтуватися у вашому магазині і привернути їхню увагу до товарів. Клієнт повинен за пару секунд зрозуміти, що лежить в кожній категорії, і вибрати відповідну. 

 
 

Вибирайте для оформлення фотографії товарів з категорій:

Намалюйтейте (а краще закажіть дизайтеру) інікульні картинки / іконки

 
 
 

Уникайте одноманітності

Чи не впадати в крайності в спробі стилізувати зображення категорій товарів. Буде поганою ідеєю використовувати тільки свій логотип і підписи категорій. Однакові або майже однакові картинки теж будуть збивати відвідувача з пантелику: Пам'ятайте правило: клієнт повинен з першого погляду зрозуміти, що він може купити в вашому магазині. 
 
 
Дизайн інтернет-магазину.