Робимо Інтернет Магазин!

Інтернет-магазин: складові частини ідеї

Для створення успішного інтернет-магазину в мережі не потрібні спеціальні технічні знання, пізнання в маркетингу і досвід програміста. Адже успіх в такому бізнесі залежить від цілеспрямованості і бажання, хватки і зацікавленості. Бізнес в інтернеті не вимагає значних капіталовкладень, що спрощує поставлену задачу. Але існують певні правила по створенню інтернет-проекту. Функціонування бізнесу передбачає і гармонійне поєднання всіх елементів проекту, які включаються в бізнес-план. Щоб досягти максимально позитивного результату, необхідно передбачати наступне:

  1.  Вітрина інтернет-магазину повинна бути простою і зручною для користувача. Людина, що потрапила на сайт, повинен мати можливість сортувати і замовляти продукцію в декількох варіантах.
  2.  Просування магазину відіграє величезну роль, але робити це потрібно з мінімальною кількістю витрат. Справа в тому, що жодна реклама (навіть найдорожча) не може гарантувати 100% -ве залучення клієнтів. Тому цілком можна використовувати практично безкоштовну промо-компанію.
  3.  Бухгалтерські розрахунки повинні бути ідеально точними. І для цього необхідно враховувати навіть незначні нюанси.
  4.  Багато що залежить і від надійності постачальників. Тому, при укладенні договору потрібно вивчити ринок і упевнитися в чесності партнерів.
  5.  Товар підбирати необхідно тільки високої якості. Інакше покупці будуть залишати негативні відгуки і більше до вас не звернуться. Адже задоволений клієнт може і давати хороші рекомендації своїм знайомим.
  6.  Обов'язково перевіряється служба доставки, яка повинна бути максимально швидкою. Доставщик не повинен мати в своїй репутації такі фактори, як втрачені товари або несвоєчасна доставка.

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ДЛЯ ПРОДАЖУ

ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ В МЕРЕЖІ

Актуальне доменне ім'я і назву

Важливу роль відіграє і доменне ім'я магазину: воно повинно мати помітну назву і відображати головну сутність бізнесу. Наприклад, якщо магазин займається автомобільної продукцією, то і ім'я має цьому відповідати. Якщо назва легко запам'ятати, то потенційний покупець буде частіше заходити на ваш сайт.

ВАЖЛИВО! Доменне ім'я повинне бути вибрано в період реєстрації. Неприпустимо змінювати його протягом періоду продажів. Вебстудія «Артангел» в Києві допоможе правильно підібрати і зареєструвати назву сайту.

Налаштування дизайну

Оформлення дизайну сторінки виконується 2 способами:

  1.  Використовується готовий шаблон абсолютно безкоштовно. Тут можна підібрати будь-який відтінок, логотип, шрифт, блоки і пункти в меню.
  2.  Персональний проект передбачає дизайн, що відображає особливості магазину і безпосередньо товару. В цьому випадку Вебстудія «Артангел» враховує всі побажання клієнта. Якщо розробити індивідуальний дизайн, то це приверне безліч замовників. Адже стандартні шаблони вже давно нецікаві покупцям. Так, ви отримаєте ексклюзивну стилістику і високу ступінь функціональності сайту.

Додавання товарів і заповнення їх карток

Важливо постійно додавати товар і правильно оформляти опис. Це можна зробити автоматично або в ручному режимі. У другому випадку створюється індивідуальна картка кожного товару, куди завантажується необхідна інформація про нього, вартість і тонкощі доставки. Обов'язково додається картинка.