Пошукова оптимізація сайтів в Києві

Пошукова оптимізація необхідна щоб пошукові системи правильно визначали до якими ключовими словами ставитися ваша сторінка, щоб потім видавати ваші сторінки на потрібні запити. Так як запитів безліч то працює алгоритм відповідності тексту сторінок до ключових слів при запиті в пошуковику. От саме цим ми і займаємося, працюючи з вашим сайтом.

По суті при опітімізаціі сайту і сторінок ми змінюємо:

Заголовок сторінки: заголовки потрібні до кожної сторінки не дуже довгі і добре відображають зміст сторінки.

Посилання: Внутрішні посилання (всередині основного тексту на свої ж сторінки сайту) крім поліпшення користування працюють як дубль меню і ще підказують пошуковим системам тему змісту інших сторінок.

Підсилюйте ключові слова: Найпростіше, що можна зробити, це виділити ключові слова і фрази за допомогою тега strong (сильний). Звичайно, зловживати не слід, але при помірному підході ця техніка може дати позитивний результат.

Заголовки: Завжди потрібно використовувати заголовки H1 H2 H3 H4. Тег h1 найбільш важливий, намагайтеся використовувати в ньому ключові слова. Решта заголовки повинні показувати структуру тексту розбитого на абзаци. наприклад: H1 H2 H3 H3 H2 H2.

Перебір: При оптимізації потрібно пам'ятати про користувача, деякі прийоми можуть зруйнувати все, що з таким зусиллям зроблено для відвідувачів. Не потрібно ставити ключові слова всюди де можна. Це викличе нудоту у пошукових систем.

Просування сайтів в Києві і по всій Україні