Дизайн сайту - Зручність користування сайтом

Це дуже важливо, якщо користуватися сайтом незручно, то мало хто буде його відвідувати. Сайт повинен бути лаконічним і зрозумілим для будь-яких користувачів. Для цього потрібно пройтися по цих пунктах:

Навігація сайту

Навігація повинна бути простою і послідовної, переконайтеся, що вона доступна і зрозуміла для тих, хто вперше на сайті. Можливо прийдеться дублювати частину мені в додаткове меню з картинками-іконками для кращого розуміння структури сайту. Завжди в верхньому меню (головному) повинні бути всі сторінки і підрозділи сайту. У бічному меню можна відкрити показ тільки поточного підрозділу.

Пошук на сайті

На вашому сайті немає пошуку? необхідно його зробити. Краще, якщо пошук буде динамічним з автоматичним пошуком по введеним буквам слова.

Підписи до посилань

Користувачеві доведеться читати весь попередній опис (чого він можливо не хоче), щоб зрозуміти, про що мова. Використовуйте осмислені фрази: «скачати прайс-лист за 2014 рік», «перейти в категорію ...».

Атрибути title і alt: Використовуйте їх правильно.

Якщо ви зовсім не використовуєте їх, почніть з навігації і елементів, що повторюються на кожній сторінці. Елемент тайтл повинен бути унікальним і відображати структуру сайту і назва сторінки: наприклад, Каталог автозапчастин для ... продаж автозапчастин в Києві. alt - завжди робіть підписи до картинок, більше 3-х слів.

Мобільна версія сайту

Як правило меню мобільної версії відрізняється від стандартного меню сайту. Зазвичай вона знаходиться зліва як впадає блок.

Дизайн сайтів в Києві, оптимізація сайту, редизайн інтернет-магазину