BOX0020
  • Home

Створення і розробка вебсайту


АртАНГЕЛ займається розробкою сайтів і їх просуванням вже більше десяти років.

дизайн веб-сайтів для компанії

Для будь-якого керівника бізнесу або проекту важливо зробити особистий сайт. Особливо не просто вирішити це питання при замовленні сайту в місті Київ. Пропозицій від Вебстудіо багато, а ціни відрізняються більш ніж у два рази. У вебстудії АртАНГЕЛ можна замовити сайт недорого і якісно. Ціна відповідає витраченим зусиллям і знань в цій області, до того ж вона не перевищує пропозиції конкурентів. Клієнтам не просто підібрати кращу пропозицію, яке відповідало б бажаного якості. Накопичений досвід зі створення сайту, дизайну, пошукової оптимізації інтернет-магазинів дозволяє нам зробити цю роботу для вас швидко і якісно.
 
Будь-яка людина підходячи до прийняття рішення створити сайт вже знає чого хоче або приблизно розуміє мета, яку сайт повинен досягти. Ви можете не сумніватися, що весь процес щодо створення Вашого сайту ви будете повністю контролювати. Складно усвідомити масштаб преокта створення інтернет магазину, але за нашим досвідом це завжди складніше ніж уявляють собі наші клієнти. Ми допоможемо Вам в цьому шляху.


Особистий вебсайт - помічник приватного бізнесу

Розробка вебсайту для малого бізнесу або великої компанії не просте заняття, тому перед початком створення сайту необхідно з'ясувати призначення його і описати структуру майбутнього проекту. Тільки такий підхід дозволить створити сайт в Києві і всій Україні максимально швидко.

Наші проекти завжди працюють і відрізняються високою якістю.
 
Сайт для Києва і всієї України повинен бути змістовним, привабливим і зручним для відвідувачів. Чим більше буде бюджет сайту тим більше можна інформації помістити на сайт, тексту та ілюстративного матеріалу. Однак навіть скромний бюджет дозволить відобразити ваш бізнес в інтернеті.
 

РЕДИЗАЙН САЙТУ

Редизайн сайту, це зміна його графічної частини, іноді структури і всіх іілюстрацій. Дана модифікація необхідна, якщо ваш сайт морально застарів. Зміна сайту зачіпають всю візуальну частину сайту: меню, фон, дизайн вікон і блоків, іконок, але не зачіпає функціональність, адреси сторінок. Редизайн сайту виконується різними способами, чеще всього легше все перенести на новий сайт, щоб ваш сайт був повністю оновленим і використовував все найсучасніше і краще.

Сайт для інтернет торгівлі - Ваш інтернет магазин

дизайн інтернет магазинів для вашого бізнесу Київ

Інтернет магазин дозволить Вам продавати в мережі товари. Інтернет магазин з функцією кошика або сайт з каталогом продукції - все це буде працювати на Вас.
 
Ви можете замовити розробку сайту під ключ, а також забезпечити успішне просування сайту в пошукових системах.
 
Розробка сайтів в Києві починається зі складання технічного завдання - спеціального документа, в якому будуть описані основні завдання сайту, його структура та зміст. Підбирається матеріал для ілюстрування сайту, фотоматеріал, іконки і оформляється меню.

Наповнення товаром інтернет магазину.

Мы можем сделать эту работу и наполнить товаром ваш интернет магазин. Эта операция может быть сделана в ручную, а может и с помощью специального модуля импорта-экспорта товаров и цен. Эта работа трудоемкая и требует внимательности, т.к. наполнение товаром интернет магазина самае важная часть в администрировании магазина.

Пошукове просування сайтів

Після створення сайту необхідно щоб ваш сайт "засвітився" в інтернеті. Для цього про сайт сповіщають пошуковим системам і починається його просування в них. Пошукове просування сайту дуже важливо для нормально і продуктивної роботи сайту в вашому бізнесі.

 
Розробка сайту - це великий крок у підвищенні іміджу вашої фірми. Грамотно зроблений сайт дозволить вашим клієнтам завжди заходити на ваш сайт і контролювати ціни і стежити за послугами вашої компанії.