Послуги

Послуги

Просто сформулюйте завдання - а реалізацію візьмемо на себе ми!
 
У вашої фірми ще немає власної «території» в Інтернеті?
Ми зможемо створити сайт Київ з урахуванням практично будь-яких ваших побажань. Він буде оригінальним і відмінно впізнаваним, виконаним у вашому корпоративному стилі, з повним комплектом функцій, необхідних для реалізації бізнес-ідей.

Послуги створення сайту

  • Сайт-візитку для Вашого особистого справи;
  • Сучасний корпоративний сайт компанії або постачальника торговельної марки;
  • Сучасний інтернет-магазин;
  • Надійний і популярний інтернет-портал;
  • Мобільну версію сайту або оптимізувати ваш сайт під мобільні пристрої.

 

До ваших послуг як створення сайтів Київ, так і їх розкрутка: адже про ваш новий ресурсі потрібно розповісти пошуковим системам, які будуть рекомендувати його кожному зацікавленому користувачеві. Для того щоб звернення до нас було максимально результативним, ми пропонуємо вам додатково:
Просування і розкручування сайтів - як вже існуючих, так і створених на основі ваших побажань.

 

Створення сайтів в Києві не рідкість, але ми гарантуємо високий рівень обслуговування і оптимальні ціни. Наше портфоліо дозволить отримати уявлення про те, з якими проектами студії доводилося працювати в минулому. Довірте створення сайту (в Києві або будь-якому іншому місті) команді професіоналів - і результат напевно перевершить ваші найсміливіші очікування.
 
Створення мультимовного сайту - це створення сайту на трьох мовах або більше. Це складний проект і буде в три рази складніше його обслуговувати або просувати, але дозволить вашим клієнтам читати про Вас на рідній мові. На даному етапі ми можемо створити сайт англійською, українською, польскою, російською, німецькою мовами.