Сайт менеджер готелю + зв'язок з booking.com

Створення сайту для бронювання номерів в Вашому готелі з синхронізацією з Вашим аккаунтом в Booking.com
Даний проєкт масштабний і призначений для онлайн-бронювання номерів у Вашому готелі або квартир в будь-якому місті світу.

Спочатку у Вас є готель або міні-готель на 3-50 номерів. Також Ви маєте або в майбутньому створите аккаунт в популярному сервісі онлайн бронювання Booking.com (а можливо й інших порталах). Сайт для бронювання відмінно підходить для всіх потреб, які можуть мати готелі, хостели, будинки відпочинку, вілли і апартаменти. Ви отримаєте потужний модуль резервування з різними унікальними функціями. Так само Ви зможете контролювати наявність вільних місць, резервування і броні, ціни на кожну добу по кожному номеру. Все це можна передавати на Ваш аккаунт в Booking.com для запобігання овербукінгу.

 

Створення сайту для бронювання номерів

20000 - 90000 гривень

 

У вартість входить:
дизайн сайту;
мобільна версія сайту для всіх мобільних пристроїв;
декілька мов (за бажанням);
заповнення описом і фотогалереї всіх кімнат готелю;
підключення до Booking.com, Expedia, Tripadvizor, Agoda.com, airbnb і ін.;
підключення платіжних шлюзів Paypal, Liqpay, Redsys, 2checkout
фотогалерея;
документи для клієнтів;
Privat policy;
реєстрація в Google;
соціальні кнопки;
система управління сайтом.

 

 


Замовте створення сайту бронювання кімнат в готелі.

Принцип роботи Вашого сайту бронювання і синхронізації з популярними сервісами світу і платіжними системами. Ваш сайт буде ведучим і саме він буде показувати резервні кімнати всіх сервісів бронювання. При замовленні на сервісах типу Booking.com бронь скопіюється на Ваш сайт, а з нього на інші сервіси. З вашого сайту ви можете встановлювати ціну за ніч і вона буде встановлена на інших сервісах (можливо робити коригування в % або євро для кожного сервісу). При замовленні номеру в готелі на Вашому сайті з клієнта відбувається списування коштів з банківської картки. При бронюванні номера на сервісах з клієнта спишеться сума через сервіс, а Вам буде передана вся інформація про бронювання на Ваш сайт. При наявності акаунтів на декількох сервісах бронювання дуже зручно побудувати дану систему для економії часу і запобігання овербукінгу і штрафних санкцій.

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber