Зміна регіону сайту

Зміна регіональної приналежності сайту.

Якщо у Вас виникла потреба перекладу сайту в новий регіон України, то це завдання ми зможемо виконати. Для досягнення цієї мети необхідний комплексний підхід до переробки сайту. Термін виконання цього завдання від 2-х місяців і включає в себе зміни контенту сайту, зміна записів в пошукових системах.

Замовити зміна регіону просування сайту 

Регіональне просування Вашого сайту в пошукових системах

Завдяки просуванню сайту позиція Вашого сайту серед інших в пошуковій системі стане набагато вище без видимої регіональної прив'язки. До пошукових запитыв відносяться загальні запити: «замовити послуги професійного адвоката» і т.д. Але все ж очевидним стане, що в разі введення користувачем, який знаходиться в Києві, в пошуковику запит «послуги професійного адвоката», в результаті пошуку будуть присутні сайти послуг адвоката з Харкова чи Києва. Такі сайти не будуть цілком відповідати його запитам. Тому саме компанії, які пропонують користувачам товари і будь-які послуги в конкретному регіоні, зацікавить просування їх сайтів в конкретному регіоні (а саме розкрутка сайтів в Києві).

Просування сайту по Київській області - вдала стратегія для Вашого бізнесу.
Розкрутка сайтів в конкретному регіоні має свої особливості: 


• Прив'язка сайту до конкретного регіону через панель вебмастера Яндекса і Google. Під час розкрутки сайту в Києві оптимізатор, при необхідності, виставляє в панелі вебмастера потрібний регіон. Це необхідно для того, щоб пошуковик сприймав Ваш сайт який відноситься до певного регіону. Це набагато підвищить положення Вашого сайту в певному місті чи області.

• Вибір релевантного семантичного ядра при розвитку сайтів в Києві. У разі такого виду просування оптимізатори, як правило, використовують «пошукові запити з топонімами», тобто з ключовими словами у вигляді «розкрутка сайту в Києві» і т.д. Такі пошукові запити підійдуть набагато більше і залучать набагато більше клієнтів з потрібного Вам регіону, ніж, наприклад, такий запит як «просування сайту».

• Приєднання сайту до певного міста чи регіону в Google Maps. 

У цих пошукових системах вже виразно тривалий час запити, які стосуються певному рс картами. Це означає, що найбільша кількість руху по певному запиту отримають сайти, які мають прикріплення до регіону або міста, в якому проводитиметься пошук і майстерно оформлений і аккаунт в картах.

Розкрутка сайту

Під час розкрутки сайту в Києві дуже важливий комплексний підхід. Це має зв'язок з тим, що для підприємства, яке надає послугу тільки по конкретній області, що не буде ефективний вибір розкрутки сайту за загальними запитам у вигляді «автошкола» або «ремонт побутової техніки». Але, тим не менше, контекстна реклама у вигляді такого запиту буде ефективною і обгрунтованою. Це має зв'язок з тим, що така реклама передбачає тонке налаштування реклами, що дозволяє направити покази тільки по конкретному місту або області. Тому варто брати в використання комплексний підхід при регіональної розкрутці сайту і використовувати правильне СЕО разом з контекстною рекламою і в той же час не забувати про просування в картах.

Замовити просування сайту в Києві, враховуючи нюанс регіонального просування можна на нашому сайті.

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber