Створення Корпоративного сайту

 

Корпоративний сайт необхідний компаніям в будь-якій сфері діяльності. Якщо в організації є кілька підрозділів, які розкидані по території країни, керівництво може доручити кожному з них певний розділ на загальному веб-ресурсі.

Відвідавши корпоративний сайт постачальника продукції, клієнти зможуть дізнатися останні досягнення і новини, ознайомитися з продукцією та послугами.

Співробітники компанії зможуть в режимі «онлайн» бачити оновлення асортиментного портфеля, ділитися корисною для інших колег інформацією, розміщувати відгуки клієнтів. Руководство сможет публиковать новые корпоративные документы, полученные грамоты, сертификаты и лицензии.

 Керівництво зможе публікувати нові корпоративні документи, отримані грамоти, сертифікати та ліцензії. Будь-який веб-ресурс, в тому числі і сайт представника компанії в Україні, створюється поетапно. Розробці передує складання технічного завдання, майбутньої структури. Від клієнта необхідно надання всіх необхідних документів, фото. Слід заздалегідь визначитися з корпоративним стилем, який буде простежуватися на всіх сторінках сайту. Ще один важливий момент - призначення відповідальної особи, який буде керувати створенням веб-ресурсу і зможе своєчасно приймати рішення для оперативної реалізації проекту.

Сайт корпоративний

Вартість:

14000 - 28000 грн

 

 В ціну входить: 

  • дизайн сайту, кілька мов (при бажанні);
  • написання тексту на 20-30 сторінок,
  • рубрикатор з напрямками діяльності, філії, цеху, представництва,
  • фотогалаеря,
  • відеогалерея,
  • документи або каталог статей,
  • реєстрація в пошукових системах,
  • лічильник відвідування,
  • соцкнопки,
  • система управління сайтом. 

 

Окремо оплачується: доменне ім'я, хостинг


Замовте створення корпоративного сайту в Києві. 

Корпоративний сайт - це великий веб-ресурс, не обмежений кількістю сторінок. Такий сайт містить максимум інформації про компанію, її діяльність, докладний опис всіх товарів і послуг. Більш того, корпоративний сайт може містити блог компанії, розширений модуль пошуку, модуль зворотного зв'язку і інтеграції в процес продажів, мовні настройки і т.п. Корпоративний сайт допоможе вирішити основні бізнес-завдання компанії в мережі, забезпечить оптимальну комунікацію між компанією і споживачем. Якщо у вас є бізнес в Києві і немає корпоративного сайту, то для клієнтів вашої компанії не існує. Для тих, хто шукає товари і послуги, а також відгуки про них в інтернеті ваша компанія знаходиться в тіні ваших конкурентів. І таких людей з кожним днем ??все більше і більше. Тому будь-яка поважаюча себе компанія зобов'язана зробити так, щоб кожен користувач, не відходячи від комп'ютера, міг отримати всю необхідну йому інформацію в будь-який час в будь-якому місці, задати питання, здійснити замовлення. Корпоративний сайт більш складний в адмініструванні і обслуговуванні, ніж сайт-візитка, але і можливостей у нього значно більше.

Якщо ви зважилися на створення корпоративного сайту, будьте готові не тільки постійно оновлювати інформацію на сайті та вашому бізнесі в Києві, стежити за актуальністю статей, але і вести діалог з клієнтами - відповідати на їхні запитання і приділяти час для повноцінної роботи свого web-представництва в мережі. Корпоративний сайт дає можливість приватним підприємцям, комерційним компаніям і громадським організаціям не тільки заявити про себе, створюючи позитивний імідж, а й істотно збільшити кількість продажів, залучити клієнтів, знайти ділових партнерів і вивчити попит на товари і послуги своєї цільової аудиторії.