Просування сайту

Якщо ви нічого не скажете про себе, хто тоді за вас скаже все найкраще?

Як розповісти клієнтам про ваш сайт серед тисячі інших сайтів, які іноді торгують схожим товаром?

На сьогоднішній день люди найчастіше шукають товари в пошукових системах.

Це головне джерело трафіку на ваш сайт. Мета просування вашого сайту в пошукових системах - зайняти перші рядки у видачі сайтів, тому що саме на перших десяти сайтах користувач зупиняє свій вибір. Якщо ваш сайт буде займати рядки нижче двадцятої то заходів на ваш сайт майже не буде. Отже, зайняти перші рядки в пошуковій видачі - це головна стратегія просування сайту в мережі. На це націлені і ваші конкуренти, тому варто тверезо оцінювати цілі і обсяги бюджету. Так само, пошукові системи налаштовані на відсів неякісних сайтів, сайтів з незрозуміло яким або неякісним змістом, тому боротьба за високі рейтинги ведеться і постійним удосконаленням вашого сайту. 

Просування сайту

Вартість:

від 3000 грн / міс

 

В  ціну входить:

  • Оптимізація сайту до просування.
  • Написання необхідного тексту,
  • Підняття позицій сайту по ключеввим словами в заданому регіоні.
  • Просування в соціальних мережах.
  • Контекстна реклама Google

Просування сайту в пошукових системах -

це головний генератор трафіку і клієнтів на ваш сайт. Люди шукають товари або послуги, потрібну інформацію і знаходять вас. Це допоможе людям досягати своїх цілей, а вам своїх. Просування сайту направлено на перспективу, тому що довіру до сайту зростає, інформація сайту пошуковими системами індексується і видається в міру запитів і чим більше людей переходять на ваш сайт і залишаються там, тим більше сторінка сайту відповідає пошуковому запиту. Просування сайту займає тривалий час (від 3-х місяців). Це час витрачається на рекламну компанію в мережі інтернет, написання рекламних статей для вашого сайту вашої тематики, пости в соцмережах, публікації в каталозі інформації про вашому бізнесі. Також потрібен час для індексації опублікованого матеріалу в пошукових системах.

Просування сайт ми здійснюємо для компаній Києва і та інших міст України. Комплексне просування сайту (інтернет-магазину) - це не тільки підвищення рейтингу сайту за ключовими словами, а й просування в соціальних мережах, оптимізація сторінок сайту під конкретні пошукові запити, контроль індексації сторінок. Будь-яка компанія по просуванню сайту повинна приносити цільових людей на ваш сайт. Також в рекламну компанію входить друк рекламних флаєрів, рекламних візиток для вашої цільової аудиторії. Можливо ваз зацікавить друк поліграфії в Києві.

Просування інтернет магазину в Києві Просування магазину в мережі інтернет важливо для існування бізнесу, тому що прибуток береться від замовлень, а покупці найчастіше заходять на сайт через пошукові запити. Просувати інтернет магазин нелегко і ця складність завдання залежить від пошукових запитів і їх популярності в інтернеті. Конверсія сайту залежить від бюджету і оптимізації сайту під пошукові запити. Як правило вважається що на 100 заходів на ваш сайт доводиться одна продаж. Замовте нам пошукове просування сайту в Києві, і ви переконаєтеся, що це один із секретів вашого успіху!

Я хочу замовити Просування сайту!