Послуга наповненням сайту товаром

   

Модерація товарів, наповнення товаром, імпорт / експорт товарів

 

Послуга: наповнення сайту товаром

Вартість: от 3000 грн або від 8грн / товар

Наповнення інтернет-магазину

Вирішили вести бізнес в онлайні? Це копітка робота, так як, окрім запуску інтернет-магазину, його потрібно наповнити контентом. Від цього буде залежати зацікавленість цільової аудиторії і прибутковість бізнесу. Самостійно заповнювати картки товарів, підбирати фотографії та вносити характеристики кожного продукту немає можливості? Ми допоможемо вирішити це питання в найкоротші терміни! Час виконання замовлення, вартість послуг по наповненню обговорюються в індивідуальному порядку.

Наповнення інтернет-магазину

У вас сайт на Джумла з магазином Virtuemart? Наші фахівці добре знають особливості роботи з систем управління контентом. Процес завантаження товарів - це не просто «Ctrl + C і Ctrl + V». Ми допоможемо з комплексним наповненням сайту продукцією: створення описів товарів із зазначенням корисної інформації про них (короткого або розширеного); імпорт / експорт товарів через модуль в автоматичному режимі; написання призначених для користувача мінлива по експлуатації товару; підбір фотографій в різних ракурсах і їх додаткова обробка; заповнення таблиці з ключовими характеристиками кожного продукту; вказівка ??дескріпшена, мета-тегів та ін .; завантаження відеоогляди продукту (якщо це потрібно).

Для наповнення сайту необхідно лише надати файл зі списком товарів в форматі xls або іншому. Бажано показати приклад завантаженої товарної позиції, яка вас влаштовує за всіма параметрами. Крім того, ми готові виконати коригування існуючого на сайті товарного ряду, відформатувати опису продуктів, створити додаткову розмітку та ін. Звертайтеся до наших фахівців за вказаними контактними номерами, щоб обговорити деталі виконання замовлення. Ми готові співпрацювати на постійній основі.

Запропонуємо свої послуги за доступною вартості.