Створення багатомовного сайту

Створення багатомовного сайту

Завдяки багатомовності сайт стає доступним набагато більшій кількості потенційних користувачів, вас будуть читати рідною мовою і це принесе збільшення доходу або збільшення аудиторії. Наш досвід роботи дозволяє створення сайту на декількох мовах, наприклад, англійською, українською, російською, німецькою мовами. 

 Багатомовний сайт

Сайт з декількома мовами як правило має перемикання мов в шапці сайту. Це один сайт і він має одну адмінпанель управління. Меню однієї мови сайту має зв'язок з меню на іншій мові і при перемиканні мови користувач залишається в тому ж розділі сайту. Це зручно і зрозуміло користувачам. Можливе налаштування основного мови сайту, наприклад: український. 

 

Розширення мов сайту - з одного до трьох

Іноді компанії стикаються з тим, що створений сайт на одній мові необхідно розширити додавши ще один або дві мови. Для України це як правило: український. російська, англійська мови. Ми можемо додати необхідні мови на ваш сайт. Це велика робота яка можливо торкнеться весь ваш сайт і він буде повністю перероблений. 

 

 

Зробити багатомовний сайт з одномовного потрібну справу і актуальне на сьогоднішній день.

Переклад текстів для сайту на декількох мовах

Завжди необхідно перевести контент сайту на необхідні мови. Необхідно враховувати це при складанні кошторису робіт по сайту. Просування сайту з декількома мовами Просуваючи сайт на декількох мовах не набагато складніше ніж простий сайт, проте витрати збільшаться в 2 рази і більше. Просування багатомовних сайтів входить в нашу компетенцію.

Зателефонуйте або напишіть нам для обговорення робіт за Вашим проектом.