Налаштування контекстної реклами в Гугл Реклама

Налаштування контекстної реклами в Google AdWords: допоможемо знайти нових клієнтів і вивести ваш бізнес на новий рівень

 

вартість:

від 2000 грн

Навіщо потрібна настройка контекстної реклами

Оптимізація ранжирування сайту в пошуковій системі - найпростіший шлях до розширення цільової аудиторії. Рідко, хто користується рекомендаціями знайомих. Найчастіше користувачі шукають те, що потрібно, в ТОПі Гугл. Якщо ваш сайт зміг зійти на перші рядки, значить, він перевірений і надійний. Але на це можуть знадобитися довгі місяці, роки ...
 
Налаштування контекстної реклами в Google Adwords допоможе вийти з ситуації. Ефективність помітна відразу після закінчення роботи. Ви отримаєте нових лидов, а рівень довіри до бренду стане набагато більше.
 
У нашій компанії знають, як налаштувати рекламу грамотно і не втратити гроші клієнта. Проводиться детальний аналіз ринку, бізнес-ніші і особливостей компанії. Підбір ключових слів і складання тексту оголошень, за якими буде просуватися бренд, здійснюється відповідно до потреб цільової аудиторії і вашого сегмента.
 
Налаштування контекстної реклами виконується поетапно. Цей процес передбачає:
 
  1. розрахунок бюджету в залежності від поставлених цілей і вимог;
  2. настройку рекламних кампаній з урахуванням типів пристроїв, методу показу, місць розташування та ін .;
  3. організацію структури облікового запису AdWords Гугл реклама;
  4. підготовку текстів оголошень;
  5. настройку розширень і багато іншого.
Телефонуйте за вказаними на сайті номерами для отримання консультації та обговорення деталей співпраці. Допоможемо грамотно запустити рекламну кампанію в AdWords і досягти поставлених цілей.