Редизайн і оновлення сайту

 

Редизайн, оновлення і поліпшення вашого сайту

Редизайн сайту

Вартість:

від 6000 грн

Редизайн сайту, це зміна його існуючого графічної частини. Дана модифікація зачіпає всю візуальну частину сайту: меню, фон, дизайн вікон і блоків, іконок, але не зачіпає функціональність, структура, адреси сторінок. Тому дану послугу можна виконувати не порушуючи пошукової оптимізації сайту і робіт по просуванню. 

 

Редизайн необхідний при:

 

ВИБІР КОЛІРНОГО РІШЕННЯ

ВИБІР КОЛІРНОГО РІШЕННЯ

Розробка дизайну сайту в вашому фірмовому стилі, колір і рішення по оформленню. Як правило на сайті повинен бути головний і другорядний колір, колір фону. Це є частиною фірменнного стилю сайту.
СТВОРЕННЯ КОМПОЗИЦІЇ

СТВОРЕННЯ КОМПОЗИЦІЇ

Розташування блоків і елементів на сайті, колонок, верхніх і нижніх блоків, меню в мобільній версії, в якій користувачеві буде легко і просто орієнтуватися. За допомогою технік оформлення ми подаємо інформацію на сторінках в зручній формі для гарного сприйняття.
ВПРОВАДЖЕННЯ АНІМАЦІЙНИХ ЕФЕКТІВ

ВПРОВАДЖЕННЯ АНІМАЦІЙНИХ ЕФЕКТІВ

Анімація на сайті створює ефект взаємодії з відвідувачем, привертає увагу до об'єктів і тексту, хороша подача фотографій або послуг. При грамотному використанні анімації на сайті сайт буде виглядати живим і цікавим.
ІЛЛЮСТРАЦІЇ І ФОТО

ІЛЛЮСТРАЦІЇ І ФОТО

Ілюстрації і зображень, іконки, декоративні елементи. Графіка на сайті є важливим елементом і можливо єдиним для залучення клієнтів. Ви можете використовувати стокові зображення або ваші особисті, ми допоможемо в їх обробці і впровадженні на сайт.
 

Терміни виконання та вартість редизайну сайту залежать від масштабу змін. Ми готові обговорити процес редизайну вашого сайту і почати виконання замовлення. 

 

Мобільна версія сайтуМобільна версія сайту

Мобільна версія сайту повинна бути і працювати коректно на будь-якому пристрої від планшета до невеликого смарфона. Замовте переробку сайту під мобільні пристрої.

Мобільна версія сайту включається при перегляді сайту на смартфоні або планшеті. Цей режим вмикається автоматично. Сайт відображається по іншому: меню перемикається в список, що випадає, все блоки шикуються в колонку для кращого сприйняття сайту і читання інформації. Деякі модулі можуть бути приховані. Ваш сайт повинен легко читатися на мобільнику і ваші клієнти не підуть з вашого сайту, а продолжут навігацію по ньому.

Даний сайт має мобільну версію. Зайдіть на нього з вашого планшета або смартфона. Подивіться приклад мобільної версії сайту

Навіщо потрібен редизайн сайту?

Поява різних нюансів або недоліків в сайті компанії в Києві змушує її вдатися до редизайну сайту. Ваще всього прийнятий для редизайну служить старість і моральний знос вже довго служив логотипу. Якщо ж сайт досить новий, але толку від нього не багато, то компанія просто змушена скористати редізайном для зростання в прогресі. Багато компаній змінюють свою політику або стиль і щоб сайт крокував у ногу з компанією необхідний редизайн. Створення новго сайту на основі старого Іноді виникає ситуація коли у вас є сайт, але він застарів, йому вже 5-6 років і він не бачив сучасних функцій. В цьому випадку можна створити новий сайт замість старого. Ми беремо весь контент, фотографії, материали і все переносимо на новий веб-сайт. Ви отримуєте редизайн веб сайту на новому движку з новими функціями і дизайном. Так можна виграти час і заощадити до 50% грошей в порівнянні зі створенням нового сайту з нуля.

Причини редизайну сайту

Взагалі причин для редизайну по всьому світу досить багато щоб їх всіх перераховувати, але самі основні і поширені ми навели вище. Якщо вам необхідний редизайн сайту, то ви повинні усвідомлювати наскільки це довгий і вимагає уваги процес, оскільки вирішується подальша продуктивність і загальний вигляд сайту компанії. Ви ні на краплю не повинні сумніватися в необхідності редизайну, тому що наш час веб-сайт має чималу значимість на ринку і серед ваших конкурентів. Час не стоїть на місці і тенденції моди, які теж існують серед сайтів не стоять на місці, а постійно йдуть в перед і змінюються, тому дизайн вашого сайту поступово може втратити колишню популярність. Але не впадайте у відчай! Ми завжди зможемо надати вам послугу редизайну.

Мобільна версія сайту