Створення сайту для малого бізнесу в Києві

Створення сайту-візитки - це захоплюючий і цікавий процес по оформленню вашої справи в мережі інтернет.

Найчастіше сайт-візитка складається з 5-8 сторінок на яких розташовується інформація про основні види вашої діяльності, про товари чи послуги, які ви надаєте в Києві або по всій Україні. Ваш сайт буде повноцінною візиткою якщо на ньому буде коротка інформація про Вас, перелік послуг, контакти, карта проїзду, галерея робіт, портфоліо, Унікальний дизайн буде повністю відображати Ваш рід діяльності і допоможе клієнтам скласти про Вас повноцінний образ і зробити замовлення саме у Вас.

Навіщо потрібен сайт для невеликого приватного бізнесу.

Мета створення сайту - розповісти про ваш бізнес і ваші послуги в мережі інтернет. Чи не складно повноцінно представити інформацію про послуги сортуючи інформацію за категоріями. Розповісти про товари можливо буде не просто на сайті-візитці і ми радимо в цьому випадку створити сайт з повноцінним каталогом товарів. Також сайт буде інтегрований з соцмережами і ви зможете розповідати своїм друзям і знайомим про ваш улюбленій справі. 

Сайт візитка

Вартість:

от 6500 грн

В ціну входить: 

дизайн сайту, мобільна версія сайту (адаптивність), написання тексту на 5-10 сторінок, реєстрація в пошукових системах, лічильник відвідування, соцкнопкі, система управління сайтом.

Окремо оплачується: доменне ім'я, хостинг - приблизно 480-550 грн на 1 рік


Після закінчення процесу створення сайту-візитки ви будете мати:

  • Унікальний вебсайт з описом вашої діяльності, який працює цілодобово;
  • Актуальну інформацію про себе, яку ви зможете оновлювати коли це буде необхідно;
  • Візитку в інтернеті на яку ви зможете давати посилання в каталоги, на форумах, в особистих листах.

Реєстрація вашого сайту і компанії в Google+, Google картах Отже, ми готові почати створювати сайт для Вас. Зателефонуйте або напишіть нам і ми обговоримо план робіт і вартість вашого проекту. Не забудьте про другу частину - оптимізація і просування Вашого сайту в пошукових системах. 

Я хочу заказать сайт для частного бизнеса!